FLORIS CHOCOLATE 33CL - 4,2%
Item Nr.
410
"Dit overwegend vanille en chocolade-smakend bier wordt gebrouwen door Brouwerij Huyghe, bekend van de Delirium-bieren. De fondant smaak zal de liefhebbers ongetwijfeld bekoren." Inhoud: 33cl Alcohol: 4,2% Kleur: kastanjebruin met een lichte, bruine schuimkraag Land van herkomst: België Aroma &
Omschrijving
"Dit overwegend vanille en chocolade-smakend bier wordt gebrouwen door Brouwerij Huyghe, bekend van de Delirium-bieren. De fondant smaak zal de liefhebbers ongetwijfeld bekoren."
Inhoud: 33cl
Alcohol: 4,2%
Kleur: kastanjebruin met een lichte, bruine schuimkraag
Land van herkomst: België
Aroma & smaak: Hints van vanille en uiteraard chocolade. De smaak wordt overheerst door de chocolade en de vanille smaak. De fondant smaak komt zeer goed tot zijn recht in het gehemelte. In de afdronk maakt de chocolade toch nog plaats voor de smaak van koriander en curacao in het gebruikte witbier.
Aanrader / Lekker bij: Durft u deze Floris te serveren in plaats van een dessert? Een leuk en vooral heerlijk alternatief voor een chocolade-toetje!
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen reviews
GEROLSTEINER MEDIUM 1L
Item Nr.
5051
€ 1,38
LIKEUR ELIXIR D'ANVERS 1/1 37%
Item Nr.
4312
€ 40,65
VODKA ABSOLUT PEACH 70CL 38%
Item Nr.
3462
€ 22,95
FERRE QUADRUPEL 33CL
Item Nr.
7640
€ 2,50