KASTEELBIER TRIPEL 75CL - WW
Item Nr.
293
"Volgens de brouwer 'beter dan de moeder van alle Tripels' (Westmalle). Aan u de keuze of u achter deze mening staat of niet. Proef hem dus en oordeel." Inhoud: 33cl Alcohol: 11,0% Kleur: blond Land van herkomst: België Aroma & smaak: Deze tripel is een sterk blond bier met duidelijk
Omschrijving
"Volgens de brouwer 'beter dan de moeder van alle Tripels' (Westmalle). Aan u de keuze of u achter deze mening staat of niet. Proef hem dus en oordeel."
Inhoud: 33cl
Alcohol: 11,0%
Kleur: blond
Land van herkomst: België
Aroma & smaak: Deze tripel is een sterk blond bier met duidelijk aanwezige hopbitter en fruitigheid. Het recent gewijzigde recept voorziet meer aromahoppen. Discreet aroma met fruitige toetsen, impressies van mout, kruidnagel en bloemen. In de smaak overheerst de fruitigheid. Een evenwichtig bier, nooit zeer bitter. De alcohol valt op in de afdronk.
Aanrader / Lekker bij: Zeetong met Ostendaisesaus en spinazie. Topcombinatie.
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen reviews
DELIRIUM TREMENS 33CLX4+GLAS
Item Nr.
4604
€ 18,35
ELS COSTUMS GARNACHE ALTA RED 75CL 2019...
Item Nr.
2626
€ 16,75
CARAIBOS MARACUJA 1L
Item Nr.
7695
€ 4,68
KIST CH LES ROQUES 3X75CL COTES DE DURAS *2021
Item Nr.
9998
€ 38,80