KASTEELBIER TRIPEL 75CL - WW
Item Nr.
293
"Volgens de brouwer 'beter dan de moeder van alle Tripels' (Westmalle). Aan u de keuze of u achter deze mening staat of niet. Proef hem dus en oordeel." Inhoud: 33cl Alcohol: 11,0% Kleur: blond Land van herkomst: België Aroma & smaak: Deze tripel is een sterk blond bier met duidelijk
Omschrijving
"Volgens de brouwer 'beter dan de moeder van alle Tripels' (Westmalle). Aan u de keuze of u achter deze mening staat of niet. Proef hem dus en oordeel."
Inhoud: 33cl
Alcohol: 11,0%
Kleur: blond
Land van herkomst: België
Aroma & smaak: Deze tripel is een sterk blond bier met duidelijk aanwezige hopbitter en fruitigheid. Het recent gewijzigde recept voorziet meer aromahoppen. Discreet aroma met fruitige toetsen, impressies van mout, kruidnagel en bloemen. In de smaak overheerst de fruitigheid. Een evenwichtig bier, nooit zeer bitter. De alcohol valt op in de afdronk.
Aanrader / Lekker bij: Zeetong met Ostendaisesaus en spinazie. Topcombinatie.
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen reviews
34. CAVA MUSA BRUT 75CL
Item Nr.
1842
€ 10,75
49. ROSE LUPO MERAVIGLIA UNO DI UNO PUGLIA 75CL
Item Nr.
1413
€ 10,89
BORDEAUX RESERVE CHARPENTIER ROOD 75CL *GASTON
Item Nr.
9048
€ 6,90
BEAUVOIR CHARDONNAY 75CL *2023
Item Nr.
1703
€ 6,75