GIN BOMBAY DRY 1L - 40%
Item Nr.
8955
"Deze Bombay Dry Gin is gebaseerd op een recept uit maar liefst 1761. Vergeleken met de bekende Saphire-variant heeft deze 8 botanicals in plaats van 10. Probeer dus zeker ook de Bombay Saphire!" Inhoud: 1L Alcohol: 40% Land van herkomst: Verenigd Koninkrijk Ingrediënten: Er worden 8 botanicals
Omschrijving
"Deze Bombay Dry Gin is gebaseerd op een recept uit maar liefst 1761. Vergeleken met de bekende Saphire-variant heeft deze 8 botanicals in plaats van 10. Probeer dus zeker ook de Bombay Saphire!"
Inhoud: 1L
Alcohol: 40%
Land van herkomst: Verenigd Koninkrijk
Ingrediënten: Er worden 8 botanicals gebruikt, meer bepaald: Spaanse amandelen, zoethout, jeneverbessen, amandelen, koriander, engelwortel, iriswortel en kassie-schors.
Aroma & smaak: Een heel rijke en diepe smaak, met een merkwaardig zachte afdronk.
Aanbevolen tonic: Fever-Tree (Mediterranean), Schweppes Premium Mixer Tonic Lavender en Orange Blossom
Aanbevolen tonic: schijfje citroen
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen reviews
ROCHEFORT 6° 33CL
Item Nr.
219
€ 1,91
CHIMAY TRIPEL 33CL WIT
Item Nr.
381
€ 2,07
WHISKEY JIM BEAM DOUBLE OAK 70CL - 43%
Item Nr.
3550
€ 31,69
LA TRAPPE TRIPEL 75CL
Item Nr.
8393
€ 6,25