BOTANICAL KANEEL 25GR
Item Nr.
1668
Gin & Tonic kruiden, ook wel botanicals genoemd, geven een extra dimensie aan uw gin tonic. Alle botanicals zijn gedroogd en worden ook vaak gebuikt voor de productie van de gin. Ga aan de slag met een leuk assortiment kruiden en volg vooral uw eigen smaak bij het creëren van uw favoriete gin
Omschrijving
Gin & Tonic kruiden, ook wel botanicals genoemd, geven een extra dimensie aan uw gin tonic. Alle botanicals zijn gedroogd en worden ook vaak gebuikt voor de productie van de gin. Ga aan de slag met een leuk assortiment kruiden en volg vooral uw eigen smaak bij het creëren van uw favoriete gin recept. Geef uw gin tonic een upgrade en selecteer uw gewenste botanicals als een echte mixoloog.
Kaneel geeft uw gin door de licht aromatische geur een unieke speciale maar vooral heerlijke smaak. Een winterse gin tonic serveren wij vaak met een kaneelstokje en sinaasappelschil met kruidnagels. Heerlijk!
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen reviews
AFFLIGEM BLOND 0,0% 30CL
Item Nr.
5261
€ 1,80
BIERE DES AMIS BLOND 33CL
Item Nr.
9642
€ 2,59
RAMON ALCOHOLVRIJ 33CL BLIK
Item Nr.
6862
€ 1,50
ROSE CAVA GM 75CL
Item Nr.
8264
€ 9,45